Sesja ślubna w Paryżu - Paweł Gaj Fotografia Ślubna
26007
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-26007,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

Sesja ślubna Anety i Michała w Paryżu!

PARYŻ!!
Miasto miłości i mody. Dla mnie należało by dodać jeszcze miasto wspaniałej architektury 🙂 Ale od początku! Aneta i Michał napisali do mnie wiadomość, że biorą ślub w Paryżu i czy miałbym ochotę przylecieć do nich na sesję poślubną? W związku z tym odpowiedź była prosta i oczywista. Lecę! Ponieważ od  zawsze marzyła mi się taka sesja 🙂 Od pomysłu do czynu. Do Paryża przyleciałem dwa dni wcześniej, żeby móc „obczaić” ich wymarzone miejsce na zdjęcia. Wiadoma sprawa, że podło na Plac Trocadero przy wieży Eiffla 🙂 Cudne miejsce!
Jako, że turystów jest tam cała masa , była tylko jedna opcja zrobienia sesji bez miliona ludzi w tle. Czyli pobudka o 04:30 i spotkanie się na miejscu o 05:30. Dzień przed zdjęciami, postanowiłem sprawdzić jak wygląda sytuacja na miejscu tuż przed wschodem słońca. Wyglądała dość obiecująco. Przede wszystkim brak ludzi!! O 05:50 wschodziło słońce i robiło się przepięknie pastelowo.

Wiedziałem, że będzie dobrze i się nie zawiodłem 🙂 Cały plac dla nas! Ale tylko przez chwilę, ponieważ ok. 06;15 pojawiało się coraz więcej sesji, a o 06:30 naliczyłem ich 12, ale lepiej 12 sesji niż pięciuset turystów 😀 Więc na spokojnie udało się zrobić zdjęcia bez tłumów. Trochę zmarzliśmy w sensie Anetka, ale nie ma co się dziwić 🙂 Na rozgrzanie poszliśmy do Paryskiej kawiarenki na herbatę i kawę, gdzie też udało nam się zrobić kilka kadrów. Na zakończenie jeszcze kilka zdjęć chodząc sobie między uliczkami i sesja gotowa!
Było pięknie, miłośnie i radośnie. Dziękuję 😉